top of page

Team Members

Ali Alper ÇELTEK

Ali Alper ÇELTEK

AAC Yönetim Danışmanı


Ali Alper Çeltek, Koç Üniversitesi ve Helsinki Üniversitesi'nden Yönetim, Liderlik, Stratejik Planlama, Satış ve Pazarlama alanlarında sertifikalara sahiptir. Üretim yönetimi, müşteri ilişkileri, satış-pazarlama, fiyatlandırma, müzakere teknikleri, performans yönetimi ve yönetim ekibi geliştirme konularında uzmanlığı bulunmaktadır. Uzun dönemli şirket stratejisi, uluslararası satış stratejisi ve insan kaynakları politikaları oluşturma gibi alanlarda aktif çalışmıştır.

Çeltek, Yönetim Danışmanlığı, Yönetici Koçluğu, Ekip Geliştirme, Değişim Yönetimi ve Kişisel Farkındalık konularında hizmet vermektedir. ICF onaylı Adler School'dan koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Berkay KARABAŞ

Berkay KARABAŞ

Endüstri Mühendisi

Berkay KARABAŞ, 11 Nisan 1996 tarihinde Aydın'da doğmuştur. Üniversitede katıldığı çeşitli sertifika programlarıyla, Kalite ve Endüstri Mühendisliği alanında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Donanmada edindiği iş deneyimi sayesinde 17 ülkeye seyahat ederek uluslararası bir bakış açısı kazanmıştır. 2019 yılında TCG Gökçeada gemisinde deniz subayı olarak profesyonel çalışma hayatına başlamış, ancak 2023 yılının Aralık ayında mesleğini bırakmıştır. Askeri disipline sahip olan Berkay KARABAŞ, endüstri mühendisliği alanında çalışmakta ve bu doğrultuda hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Yüksek motivasyonu, geniş vizyonu ve iş deneyimiyle sosyal bir kişiliğe sahip olan Berkay KARABAŞ, evli olup kız babasıdır.

bottom of page